Голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко відвідав Острожчину.

У рамках робочого візиту посадовець побував в Національному університеті «Острозька академія», де ознайомився з унікальністю закладу та його мистецькими експозиціями. Олексій Муляренко також долучився до відкриття виставки художника Леоніда Ковриги та залишив запис у Книзі почесних гостей «Острозької академії».

У рамках візиту  Олексій Муляренко відвідав місцеву компанію «ЗІБАРТ», що випускає котли як для приватних будинків, так і виробничих приміщень, шкіл та лікарень. Компанія має досвід поставок продукції у ближнє зарубіжжя, а на сьогодні діяльність підприємства спрямована на розширення ринку збуту у країни ЄС. За словами голови ОДА, робота саме таких підприємств є запорукою розвитку економіки та виконання соціальних зобов’язань.

«Відвідуючи кожен район Рівненщини, я намагаюсь особливу увагу приділяти промисловим об’єктам, адже такі підприємства є опорою для стабільного розвитку нашого краю та дають можливість владі виконувати свої соціальні зобов’язання», – наголосив Олексій Муляренко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

626 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім − 6 =