1410252884_300_190_5241295d17b2fГолова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко звернувся до Міністерства освіти і науки України з тим, щоб відшукати можливість додаткового виділення комп’ютерної техніки для шкіл області.
Адже, незважаючи на те, що навчальні заклади області частково забезпечені комп’ютерами, більшість з них є надто застарілими.   
«Під час робочих поїздок у райони області я відвідав місцеві школи. Звернув увагу на те, що деякі заклади не мають повноцінних комп’ютерних класів. Адже багато з них укомплектовані застарілою технікою, тож потребують оновлення і модернізації.
В середньому, по області одним комп’ютером користується 17 учнів. Тоді вивчення інформатики стає справжнім випробовуванням. І це при тому, що школярі вивчають цей предмет з 2 класу», – розповів Олексій Муляренко.
Водночас керівник області відмітив і той факт, що деякі сільські школи не мають сучасного інтерактивного обладнання, що дало б змогу вчителям застосовувати на уроках нові інформаційні технології.
За інформацією обласного управління освіти і науки, на Рівненщині є навчальні заклади, які мають по два навчальні комп’ютерні комплекси. Проте є й такі, здебільшого у сільській місцевості, які не мають таких спеціалізованих класів.
Відтак голова ОДА Олексій Муляренко доручив промоніторити ситуацію із забезпеченням шкіл комп’ютерами та визначити потребу у придбанні нових.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
610 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =