З нагоди Дня державної служби, який в Україні відзначають 23 червня, голова облдержадміністрації Олексій Муляренко привітав держслужбовців Рівненщини.

«Бути корисним країні і людям – місія кожного посадовця. А з цього починається довіра до влади. Дякую вам за сумління, витримку і вміння у сьогоднішніх непростих умовах працювати для людей», – звернувся до своїх підлеглих голова ОДА.

Також Олексій Муляренко висловив сподівання, що новий Закон України «Про державну службу», котрий вступив в дію 1 травня 2016 року, стане початкомкомплексного реформування державного управління та служба буде ще більшпрофесійною.

Керівник Рівненщини також подякував ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили службі задля держави.

Зі святом рівненських держаслужбовців також привітали перший заступник голови ОДА Юрій Приварський та керівник апарату адміністрації Олександр Бірюков.

Кращим посадовцям області Олексій Муляренко вручив грамоти, нагрудні знаки та годинники. Це – відзнаки за професіоналізм та вагомий особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері державної служби, багаторічну сумлінну працю з нагоди Дня державного службовця.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА 

505 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + шість =