044f25288da9d6b5ccf8bfcd4c3c064c.jpg.pagespeed.ce.az6anMwOfgУпродовж кількох днів у Рівному триватиме Міжнародний фестиваль «Органний собор-2017». Розпочнеться фестиваль 17 січня із виступу італійського музиканта Сальваторе Пронесті. Відомий органіст виступить з різдвяною програмою у залі камерної та органної музики.
– Уже понад десять років на Рівненщині відбувається цей фестиваль. Щоправда, в останні роки участь у ньому брали лише українські виконавці, які вперше мали нагоду виступити на нашій сцені. Родзинкою цьогорічного фестивалю є участь відомого італійського маестро Сальваторе Пронесті з його імпровізаціями на різдвяну тематику. Музиканта запросив наш новий художній керівник Юрій Трофимчук, – розповіли у комунальному закладі «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради.
Триватиме фестиваль до 18 лютого. В цей день на закритті фестивалю виступить солістка Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, заслужена артистка України Надія Юрійчук (Дніпро). Також 29 січня заплановано концерт солістки Закарпатської обласної філармонії Катерини Гажо (Ужгород), а 8 лютого відбудеться концерт Заслуженої артистки України, солістки-органістки Хмельницької обласної філармонії Наталії Молдаван (Хмельницький).
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
327 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × два =