Сьогодні в Рівному розпочався дводенний семінар «Відкритість та прозорість місцевої влади», організований в рамках Проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи суспільного мовлення в Україні» спільно з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України, ГО «Центр політичних студій «Ейдос». Регіональним партнером у Рівненській області стала ГО «ЦЕНТР СУСПІЛЬНИХ ДІЙ «СІВІТАС».
13616399_868055866672337_1215531004_o
Участь у семінарі беруть 30 держслужбовців та службовців органів місцевого самоврядування, які опікуються питаннями доступу до публічної інформації в таких органах влади, як Рівненська обласна державна адміністрація, Рівненська обласна рада, Рівненська міська рада та виконавчий комітет.
Впродовж 11-12 липня рівненські чиновники вивчатимуть питання тонкощів доступу до публічної інформації, захисту персональних даних, відкритості та прозорості органів влади.
Серед лекторів: Наташа Пірч-Мусар, колишній Інформаційний комісар Словенії, експертка Ради Європи, Ірина Кушнір, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України, Ольга Дмитренко, юристка Секретаріату Європейського суду з прав людини.
13633339_868055836672340_987865645_o
За словами експертки Центру «Ейдос» Дарії Слизьконіс, семінар в Рівному є першим з тих, що відбуватимуться в обласних центрах України, а його основна мета – налагодити контакт та довіру між місцевими органами влади та громадами, шляхом більшого ознайомлення з метою та інструментами прозорості та відкритості влади.
Зі слів представників рівненських органів влади тема семінару є вчасною та доречною, зокрема, важливим і актуальним є питання певного співвідношення між законодавством про доступ до публічної інформації та законодавством, що стосується захисту персональних даних, діяльності органів місцевого самоврядування.
Про це повідомляє ГО “Центр суспільних дій “CIVITAS”
Теґи:   
427 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − 9 =