Сарненською місцевою прокуратурою під час вивчення стану додержання вимог Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що керівник одного з відділів Володимирецької районної державної адміністрації, будучи державним службовцем, в порушення вимог статті 28 вказаного Закону, не вжив заходів до запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
Він у 2017 році видав наказ про призначення себе керівником творчого колективу, не повідомивши про це свого безпосереднього керівника – голову районної державної адміністрації, а також прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів шляхом підписання наказів про своє преміювання, як керівника вказаного колективу, чим вчинив правопорушення, пов`язане з корупцією, за яке передбачена адміністративна відповідальність.
Інформацію за вказаними фактами місцевою прокуратурою скеровано для розгляду та проведення перевірки в Управління захисту економіки в Рівненській області, яким відносно вказаного державного службовця складено та направлено до суду 2 протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).
Беручи до уваги надані докази та послідовну позицію прокурора, суд дійшов висновку, що в діях державного службовця вбачається склад адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.
Постановою Володимирецького районного суду на правопорушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 4 250 гривень.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
Теґи:
877 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 3 =

НОВИНИ