З 10 по 13 квітня у місті Кам’янське Дніпропетровської області відбулися фінальні змагання ХХVІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, розумового і фізичного розвитку. Змагання проходили у двох вікових групах: старша – діти 2004 – 2005 років народження та молодша – діти 2006 – 2008 років народження. У змаганнях прийняли участь 26 команд із різних областей України та міста Київ. Близько 200 учасників змагалися за перемогу.
Честь Рівненської області відстоювали вихованці КЗ «РОДЮСШІ» РОР Андрощук Назар, Макаров Матвій та Ткач Іван.
Наші спортсмени дуже вдало виступили на змаганнях і в результаті чесної боротьби здобули такі нагороди:
Андрощук Назар серед спортсменів з вадами зору на дистанціях 100 м брас виборов золоту нагороду, 200 м комплексне плавання – срібну нагороду, 50 м батерфляй – срібну нагороду.
Макаров Матвій серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м вільний стиль став срібним призером, 50 м на спині та 100 м вільний стиль – бронзовим призером.
Ткач Іван серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату на дистанціях 50 м на спині та 100 м на спині став чемпіоном, а на дистанції 50 м стилем брас виборов срібло даних змагань.
Підготовку спортсменів до змагань здійснювали тренери-викладачі КЗ «РОДЮСШІ» РОР заслужений тренер України Палюх Ольга та тренер-викладач першої категорії Савчук Олександр.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
195 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 6 =