19-20 жовтня у Рівному в приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся відкритий кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату (ОРА) та вадами зору. Участь у змаганнях взяло
70 спортсменів з Березнівського, Зарічненського, Млинівського, Костопільського районів, м. Дубно, м. Сарни, м. Рівне та Волинської області.
Привітали спортсменів начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ліпський та начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук.
Також під час урочистого відкриття змагань були вручені посвідчення
Майстрів спорту України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями ОРА
Дар’ї Кобилинській та Сергію Кожушку.
У підсумку змагань переможцями змагань серед спортсменів з вадами зору у своїх вагових категорія стали:
серед жінок
до 48 кг – Блищик Юлія (МСУ, РОДЮСШІ);
до 56 кг – Багнюк Уляна (МСУМК, м. Рівне);
до 75 кг – Гордейчук Катерина (м. Рівне);
серед чоловіків:
до 56 кг – Головатчик Руслан (МСУ, м. Рівне);
до 60 кг – Давидюк Михайло (Волинська обл.);
до 67,5 кг – Корнєєв Павло (МСУ, м. Рівне);
до 75 кг – Мурдза Дмитро (МСУ, РОДЮСШІ);
до 82,5 кг – Ткачук Микола (МСУ, м. Рівне);
до 90 кг – Головатчик Павло (МСУ, м. Рівне);
до 100 кг – Дерманський Анатолій (МСУ, м. Рівне).
У підсумку змагань переможцями змагань серед спортсменів з ураженнями ОРА стали:
серед жінок:
до 41 кг – Крецу Валентина (КМСУ, м. Сарни);
до 45 кг – Кобилинська Дар’я (МСУ, РОДЮСШІ);
до 50 кг – Сиротинська Марія (м. Дубно);
до 55 кг – Шаблюк Анастасія (м. Рівне);
до 61 кг – Самчик Марина (КМСУ, м. Рівне);
до 67 кг – Гаврилюк Галина (м. Рівне);
до 73 кг – Мороз Тетяна (м. Рівне);
до 79 кг – Семенюк Любов (МСУМК, м. Рівне);
понад 86 кг – Юрчук Іванна (Костопільський район).
серед чоловіків:
до 49 кг – Катеринич В’ячеслав (РОДЮСШІ);
до 54 кг – Рожко Василь (МСУМК, РОДЮСШІ);
до 59 кг – Шутак Сергій (МСУ, м. Сарни);
до 65 кг – Марчук Михайло (МСУ, м. Рівне);
до 72 кг – Максимчук Олексій (КМСУ, м. Рівне);
до 80 кг – Ковальчук Юрій (КМСУ, Млинівський район);
до 88 кг – Кожушко Сергій (МСУ, м. Рівне);
до 97 кг – Багнюк Олександр (МСУ, м. Рівне);
до 107 кг – Вдовин Михайло (Млинівський район);
понад 107 кг – Сікальський Андрій (КМСУ м. Рівне).
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
139 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 2 =