Ще під час свого представлення голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко відмітив, що відродження та розвиток туризму є вкрай важливим для Рівненщини. Тож перебуваючи у районах області, керівник області приділяє особливу увагу і туристичним об’єктам, аби на власні очі переконатися не лише в їхньому стані, але й у доступності їх для туристів із всіх куточків України та світу.

 

Зокрема, під час поїздки в Острожчину, голова ОДА відвідав Острозьку академію, яка є однією із туристичних принад Рівненщини.

«Розвиток туризму на Рівненщині може стати одним з пріоритетних напрямків роботи адміністрації. Звичайно, що потрібно ще чимало зробити. Треба актуалізувати інформацію про туристичні маршрути та об’єкти, й багато іншого. Але переконаний, що від цього наша область лише виграватиме. Нам є що показати туристам, є чим їх здивувати», – зазначив Олексій Муляренко.

Також голова ОДА відвідав відносно нові туристичні об’єкти Острога – музеї книги та нумізматики, а після цього навідався до села Новомалин, де розташовані залишки давнього замку.

«Я переконаний, що Острозький район – це перлина туристичної Рівненщини, її прикраса та багатство. Він не поступається історичному Львову. Адже приїхавши на Острожчину, ти ніби потрапляєш у стародавній світ князів і лицарів. Звичайно нам потрібно ще подбати про розвиток інфраструктури, щоб туристи могли безперешкодно потрапляти до наших «волинських афін», – зазначив Олексій Муляренко.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

356 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × три =