Вчителі Рівненщини відзначають День працівників освіти, що традиційно припадає на першу неділю жовтня
На урочистості в обласному музично-драматичному театрі зїхалася велика освітянська родина області.
Педагогів привітала заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, яка наголосила, що цьогоріч свято суттєво відрізняється від попередніх. Адже на Рівненщині, як і в усій країні, впроваджується наймасштабніша реформа в освіті – «Нова українська школа»:
«Це не лише Новий освітній простір з індивідуальними партами, обладнанням та новими технологіями. Це нова філософія навчання та викладання. Тому цю реформу так підтримують Президент України та Прем’єр-Міністр. Нова українська школа не лише передбачає зміни самої галузі, а й держави в цілому. Адже через 12 років школа випустить учнів, які будуть адаптовані до сучасного світу. Саме тому на 2019 рік в проекті державного бюджету передбачили ще більше фінансування НУШ».
Під час урочистостей презентували відеофільм про впровадження «Нової української школи на Рівненщині»: «Цього не можливо було б зробити без вчителів. Ви – дійсно агенти змін. Ви той стержень, який доведе реформу НУШ до завершення», – наголосила Світлана Богатирчук-Кривко.
Серед досягнень, якими нині може похвалитися освіта області, назвали будівництво шкіл та дитячих садків, відкриття інклюзивно-ресурсних центрів для дітей з особливими освітніми потребами, а також максимальне збереження позашкілля.
Заступник голови ОДА висловила педагогам вдячність за їх працю та вручила державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації найкращим освітянам області.
Вручення державної відзнаки з нагоди професійного свята ректору НУВГП Віктору Мошинському
Привітав освітян області й голова обласної ради Олександр Данильчук
В свою чергу, головний освітянин Рівненщини Григорій Таргонський відмітив високу професійність педагогів області, що позитивно впливає на успішність школярів області:
«Наші вчителі беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» і виграють призові місця. Окрім того, ми маємо безпрецедентний випадок, коли три роки поспіль учні навчальних закладів включаються до складу команди на Міжнародну олімпіаду з географії. Як результат – дві срібні перемоги».
Разом з тим, у театрі була облаштована фотозона, де педагоги мали можливість сфотографуватися зі своїми колегами.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
267 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × один =

НОВИНИ