РОДА про підсумки року, здобутки, події і прогрес в кожній галузі. ОСВІТА.
Освітня галузь Рівненщини минулоріч зазнала чимало позитивних змін.
За рік звели 5 нових шкіл, тоді як за всі роки незалежності в області побудували 26.
Так, у селах Горбаків Гощанського району, Шпанів Рівненського району, Глинне Рокитнівського району та Пісків Костопільського району діти вже навчаються у сучасних школах. Реконструювали, а вважай, збудували нову Корнинську школу у Рівненському районі.
Ще в 3-х навчальних закладах провели реконструкції: у селі Вовковиї Демидівського району, селі Велюнь Дубровицького району та Гільча Друга Здолбунівського району. Продовжуються будівельні роботи у школах сіл Степангород і Озерці Володимирецького району та Цепцевичі Сарненського району.
У рамках освітньої реформи:
·   12 опорних шкіл створили в минулому році (тоді як усіх їх в області 18).
·   7 освітніх закладів долучено до «Нового освітнього простору».
·   4 школи пілотують новий державний стандарт початкової школи.
·   15 шкільних автобусів придбали для довозу учнів до шкіл.
У 170 школах області діє 303 інклюзивних класи. Для цього ввели 264 посади асистента-вчителя.
Між Рівненською ОДА та Всеукраїнською благодійною організацією «Благодійний Фонд Порошенка» підписаний Меморандум про співпрацю, який сприятиме відкриттю 30 інклюзивно-ресурсних центрів.
2 дитсадки побудовано – в селі Обарів Рівненського району та місті Радивилів.
Триває будівництво 3-х садочків – в селі Оржів Рівненського району, селі Новомильськна Здолбунівщині та в місті Березне.
Проведено реконструкцію 5 дошкільних закладів – в селах Новий Корець Корецького району, Дубляни Демидівського району, Залавя Млинівського району, Городище Рівненського району та в смт Гоща.
Ще 30 садочків відремонтовано.
Створено 8 навчально-виховних комплексів. Додатково відкрито 17 дошкільних груп у вже діючих закладах. Загалом створено майже вісім сотень додаткових місць.
У 2017 році на Рівненщині за рахунок коштів Обласної програми  підтримки молоді на 2016 – 2020 роки виплатили 424 премії талановитим учням, студентам, молоді. З наступного року розмір премій молодим вченим збільшиться на 40%.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
410 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × чотири =