Освітяни Рівненщини та представники об’єднаних територіальних громад  взяли участь у семінарі під  назвою «Ефективне управління освітою в ОТГ. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мережі шкіл».

Йогопроводили експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та  представники Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Зокрема, колеги з сусідньої  області поділились власним досвідом впровадження реформ в освіті.

«Нині в Рівненській області створено  5 ОТГ, на Хмельниччині –  понад 20. В них вже є  чималий досвід, який неабияк корисний нам. В першу чергу цікаво дізнатись про розподіл  управлінських повноважень та відповідальності, впровадження механізмів фінансування, педагогічного нагляду,  кадровий потенціал та ін.»,- зауважив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій  Таргонський.

«Система сучасної освіти потребує реформ. Нам потрібно подумати про якісну освіту і про ефективне використання коштів  в цій галузі. Досягти це можливо завдяки ефективним управлінням мережею освітніх закладів в ОТГ. Це означає, що створення органу  управління освітою в ОТГ  має бути  виваженим  процесом, яке засноване на ретельному аналізі його функцій і повноважень», – зазначив директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА.

Усі учасники семінару отримали методичні рекомендації  щодо створення системи управління освітою об’єднаних територіальних громад, розроблені експертами  шведсько-українського проекту та освітянами Хмельницької області.

За матеріалами управління освіти і науки ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Рівнянки поділились рецептом улюбленої паски

У Дубно презентували фільм місцевих авторів «Чорноболія»

Податкова міліція Рівненщини просить їм телефонувати, якщо маєте підозри щодо якості алкогольних напоїв

Німецькі інвестори планують налагодити виробництво електроприладів на Рівненщині

У “Рівнеліфті” СБУ вилучили півтонни бурштину

НА РІВНЕНЩИНІ ВТОПИВСЯ ШЕСТИРІЧНИЙ ХЛОПЧИК

На Рівненщині жінка перерахувала гроші шахраям бо син “потрапив” у ДТП

Чистий четвер на Рівненщині пройде без дощу

ОРГАНІЗАТОРІВ “БУРШТИНОВОГО БІЗНЕСУ” З РІВНЕНЩИНИ СУДИТИМУТЬ НА ЖИТОМИРЩИНІ

На Рівненщині популяризують традиційне писанкарство та народні ремесла

На Рівненщині оголошено конкурс для модернізації ЦНАПів

Теґи:
447 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 + три =

НОВИНИ