П’ятеро молодих учених, у тому числі й колектив науковців, стали лауреатами обласної премії.

Відповідна комісія обрала їхні наукові доробки серед переліку, який було подано на розгляд. Усього на здобуття грошової винагороди за заслуги та досягнення у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок було 14 претендентів. Найбільше наукових робіт представили молоді вчені з МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука, НУВГП та РДГУ.

«Нам було непросто обрати найкращі з кращих. Адже кожне наукове дослідження, яке надійшло до нас, вже було ретельно відібране у кожному ВНЗ. Тематика робіт різноманітна – від досліджень в галузі машинобудування до історичної проблематики. Під час відбору ми намагалися аби преміанти продемонстрували важливість своєї роботи для розвитку Рівненщини», – зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Під час таємного голосування освітяни та представники ВНЗ області обрали п’ятеро кандидатів, які отримають грошову винагороду у розмірі семи тисяч гривень за свою наукову працю.

Претенденти на призначення обласних премій молодим ученим:

1. Дейнека Катерина – Технічний коледж НУВГП – «Дослідження та створення енергозберігаючого автоколивного процесу тонкого подрібнення твердих матеріалів»

2. КрайчукСергій – РДГУ – «Прогнозування  сейсмостійкості наземних споруд під час вибухів циліндричних зарядів із застосуванням комп’ютерних технологій»

3. ОлієвськаМирослава – МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука – «Фінансування відтворення людського капіталу в регіонах України»

4. Іванчук Наталія – НУ «Острозька академія» – «Економіко-математичне моделювання процесів тінізації фонду оплати праці підприємств в Україні»

5. Мороз Микола та Рудик Богдан – НУВГП – «Синтез та дослідження фізико-хімічних властивостей макро- та нанорозмірних напівпровідникових суперіонних сплавів»

 За матеріалами управління освіти і науки ОДА

Теґи:   
454 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 1 =