Воїнам-інтернаціоналістам Рокитнівщини відкрили пам’ятний знак
Захід приурочили до ювілейної 25-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану. Ініціатива та архітектурний творчий задум побудови пам’ятного знаку належить голові Рокитнівської районної спілки ветеранів Афганістану Василю Паньку.
«Десятки років віддаляють нас від тих подій. Проте на Рівненщині пам’ятають про тих молодих хлопців, у чиє життя увірвалася страшна Афганська війна. Тому відкриття цього пам’ятника – данина поваги до подвигу земляків», – зазначив під час церемонії відкриття пам’ятного знаку перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський.
Юрій Приварський вручив воїну-інтернаціоналісту Миколі Кузьмичу відзнаку Президента України – пам’ятну медаль «25 років виведення військ з Афганістану».
У заході також взяли участь голова Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький, представники місцевої влади, воїни-інтернаціоналісти, підприємці, громадськість, учнівська та студентська молодь.
На знак вшанування пам’яті тих, хто поліг під час афганської війни, присутні схилили голови та поклали квіти до пам’ятного знаку.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
456 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =