Працівники Державтоінспекції Рівненщини вирушили на схід України, де ризикуючи власним життям, будуть нести службу по охороні громадського порядку.

Завдяки небайдужому ставленню до захисників, патріоти області вирішили підтримати працівників Державтоінспекції, які вирушили в східні регіони держави та подарували вісім бронежилетів 5-го класу з надією, що вони збережуть життя наших хлопців.

Загін правоохоронців максимально забезпечили всім необхідним: зброєю, новою екіпіровкою, спецзасобами зв’язку, продуктами харчування, а також речами першої необхідності, які знадобляться їм у польових умовах.

Проводжаючи працівників, до них звернувся начальник УДАІ Рівненщини Олександр Семенюк: «Ми пишаємося Вами і віримо, що Ви з честю та гідністю виконаєте свій службовий обов’язок та якнайшвидше повернетеся додому живими та неушкодженими».

Особовий склад Державтоінспекції Рівненщини висловлює подяку адвокатському об’єднанню «Скорпіон» та іншим патріотам Рівненщини за вагому допомогу в матеріально-технічному забезпеченні працівників Державтоінспекції області.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

524 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + двадцять =