14433007_874444696023457_5184976718384517214_nЗ початком навчального року у громадському транспорті значно збільшилася кількість пасажирів шкільного віку. Працівники Управління патрульної поліції у місті Рівному звертають увагу на дотриманні деяких правил, які дозволять безпечно користуватися громадським транспортом по дорозі до школи.
Пам’ятайте, що очікувати автобус чи тролейбус на краю тротуару і вибігати на проїжджу частину суворо заборонено. Під час посадки у транспортний засіб, краще почекати, щоб не впасти під тиском натовпу.
Заходити до транспорту слід через середні та задні двері, виходити – через передні. Стояти біля дверей – небезпечно. Обов’язково в салоні автобуса треба міцно триматися за поручні та заздалегідь приготуватися до виходу. І найголовніше правило – після виходу із транспорту не поспішайте, щоб перейти проїжджу частину.
Почекайте поки автобус від’їде від зупинки, тільки тоді можна переходити вулицю.
Шановні водії, пам’ятайте, чужих дітей на дорозі не буває!
Повідомляємо, що з 26 вересня патрульна поліція Рівного проводитиме спільні рейди з працівниками Укртрансбезпеки на предмет виявлення порушень у цій сфері. Якщо Ви стали свідком правопорушень з боку водіїв громадського транспорту, просимо негайно повідомляти на службу 102! Будемо вдячні за допомогу.
Про це повідомляє Патрульна поліція Рівного
418 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 14 =