парфумиБільше двох десятків дорослих та дітлахів, бажаючих відчути на собі поліцейську атмосферу, прийшли на День відкритих дверей у патрульну поліцію Рівного.21150001_1103209876480270_3391963965475561608_n
Екскурсія захопила усіх з перших кроків на територію Управління. Адже увагу одразу привернув мотивуючий надпис на воротах: «Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну». Ці слова Митрополита Андрея Шептицього служать налаштуванням для патрульних перед кожним виїздом на зміну.
Упродовж екскурсії відвідувачі дізналися ще багато особливостей про рівненських полісменів, зокрема про щоденну традицію виконання гімну, про щомісячне нагородження найкращих патрульних козацьми символами та інші. Окрім того, роздивилися спортивний майданчик, відвідали поліцейський тир, спортзал та кімнату відпочинку. А ще – ознайомилися з тим, як працює чергова служба, IT-відділ та інші структурні підрозділи управління.
Службові автомобілі та велосипеди сьогодні теж були у розпорядженні гостей, тож кожен міг спробувати себе в ролі поліцейського. Діти виявилися найсміливішими та найактивніше досліджували службовий транспорт.
Серед гостей також була родина Героя Небесної Сотні Георгія Арутюняна. Двоє його доньок є частими відвідувачами управління. Найстарша – Анна Адамчук, яка взала на себе опіку над Ашхен, що залишилась після тих страшних подій круглою сиротою, підтримує дружні стосунки з поліцейськими. Ашхен завтра знову зустрінеться з патрульними, адже вона запросила їх на свій Перший дзвоник та Свято першокласника і полісмени з радістю прийняли запрошення дівчинки.
По завершенню екскурсії, відвідувачі ще довго не відпускали патрульних, говорили про особливості служби та новий набір до лав патрульної поліції, який наразі триває.
Повідомляє Патрульна поліція Рівного
542 переглядів

2 комментарі на “Патрульна поліція Рівного приймала гостей

  • 31-Сер-2017 о 23:58

    Не подобається мені патрульна поліція. Боюсь я їх.

    Відповісти
  • 31-Сер-2017 о 23:59

    Я дуже боюсь патрульну поліцію.

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 19 =

НОВИНИ