Всеукраїнський педагогічний практикум під назвою «Світ творчості» стартував у Рівному  

Його організатор – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Взяти участь у ньому приїхали керівники еколого – натуралістичних центрів з усієї України.

Усього понад 20 директорів обласних позашкільних навчальних закладів.

Упродовж трьох днів учасники практикуму ознайомляться із діяльністю місцевої Станції та районних осередків, побувають у лісових господарствах краю, Музеї лісу, геологічному заказнику та дендрологічному парку Березнівського лісотехнічного коледжу.

«Рівненська обласна Станція юних натуралістів щороку залучає у свої гуртки тисячі школярів. Педагоги та працівники позашкільного закладу докладають максимум зусиль, щоб  надати екологічну освіту та знання підростаючому поколінню, аби ті берегли та шанували природу», – зазначив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Також педагоги поділяться власним досвідом та сучасними підходами до навчання у позашкільному закладі та напрацюваннями у вихованні екологічної свідомості учнів.

Наступного разу подібний практикум хочуть організувати  на Івано-Франківщині, повідомили в управлінні освіти Рівненської ОДА.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
468 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + десять =