29 жовтня у рамках туру містами України з новою концертною програмою «Любов Жива» Павло Табаков виступить у Міському Будинку Культури міста Рівне. Початок концерту – о 19:00.  
За останній рік Павло Табаков, якого більшість знає як «невиправного романтика», багато експериментує у новому стилі – в танцювальній музиці. І робить це вдало: треки «Любов Жива. Radio Remix» та «Я для тебе» одразу завоювали український радіопростір і досі перебувають у гарячій ротації на десятках радіо.
  • Любов присутня усюди. На цих концертах я буду говорити про любов різними мовами і у різних стилях! – каже Павло Табаков. – Кожен свій виступ я закінчую такими словами: «Акумулюйте у собі Любов і щедро діліться нею зі світом! Так світ неодмінно стане кращим!». Я дуже хочу, щоб після двох годин музики люди виходили із залу хоча б трішки щасливішими!
 Квитки онлайн: https://kasa.in.ua/pavlotabakov_rivne.
Також придбати квитки можна у стаціонарній касі kasa.in.ua: Міський Будинок Культури (вул. Соборна, 3д). Графік роботи: 12:00-19:00 (Пн.-Пт.). Доступний викуп броні (забрати в касі). Деталі за тел. 0970553221.
 Офіційний сайт Павла Табакова: http://www.pavlo-tabakov.com  
Павло Табаков на Facebook: https://www.facebook.com/Pavlo.Tabakov
Контакт: Галина Гузьо, менеджер Павла Табакова
+ 38 067 960 31 01, pr@pavlo-tabakov.com
401 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × пять =