96 нагороду за часи проведення Спартакіади міста Рівне серед колективів фізичної культури отримали поліцейські, команда яких посіла перше місце серед підприємств, установ та організацій міста. Переможний кубок і диплом сьогодні, 22 грудня, заступнику начальника ГУНП в Рівненській області Олександру Панасюку вручив міський голова Рівного Володимир Хомко.
У залік Спартакіади Рівного серед колективів фізичної культури входять чемпіонати із 14 видів спорту, які відбуваються в обласному центрі щороку. Це і волейбол, і теніс, і футбол, і гирьовий спорт, і кульова стрільба, і легкоатлетичний крос тощо. У змаганнях беруть участь понад дві з половиною тисячі учасників.
Готує до змагань і очолює команду рівненських поліцейських начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Рівненській області Андрій Шевчук. За підсумками проведених чемпіонатів спортсмени обласного управління поліції другий рік поспіль здобули перше місце серед підприємств, організацій та установ. Другу і третю сходинку посіли колективи управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради та ПАТ «Рівнеазот».
 Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
264 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 4 =