Народження Ісуса Христа. Ця подія стала головною темою першого Духовного ранку цьогоріч в Рівненській ОДА.
У ранковій зустрічі взяли участь керівники області, представники Рівненської обласної Ради Християнських Церков, релігійних організацій, громадськість.
І хоча у різних релігійних конфесій дати святкувань різняться, сама подія Різдва Христового єдина для всіх, адже є найвизначнішою в історії людства. Ця теза стала основною думкою Духовного ранку.
Присутні вимовили спільну молитву за мир та спокій нашої держави, читали рядки з Євангелія та просили в Бога благословення на весь 2019 рік.
 Разом з хором римо-католицької церкви «Фаустина» співали колядки та піснями прославляли Ісуса Христа.
Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук подякував присутнім за участь у Духовних ранках, основна цінність яких – відкрите спілкування та єднання один з одним задля миру в Україні.   
Нагадаємо, це вже п’ята така зустріч у форматі «Духовного ранку». Традицію їх проведення започаткували голова ОДА Олексій Муляренко спільно з релігійними громадами Рівненщини. Ідею підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти. Ініціативу перейняли райони області.
Наступний Духовний ранок відбудеться вже 5 лютого і буде присвячений темі Церкви та держави.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
216 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + сім =