Сповнені сил, впевнені у своїй величі і невразливості з розширеними зіницями, вони кілька діб поспіль можуть їздити в автівці гучно увімкнувши музику, або ж без зупину витанцьовувати на танцполі чи просто багато-багато-багато займатися сексом. Партнери важливі спочатку, згодом їх кількість та статус немає значення. Вони без сну і апетиту. Вони – це ті хто споживає «первітин».
фото ілюстративне з мережі Інтернет
«Їх у Рівному дуже багато. Багато молодих дівчат курить. І бариг, які продають багато», – розповідає рівнянин Олександр (ред. : ім’я змінено).
Чоловікові близько 30 років і останніх півтора – він був активним споживачем синтетичного наркотика. «Чистий» він лише останні три місяці. Кинути згубну звичку вдалося не з першого разу. Олександр відвідував спеціалізований центр де лікують від наркозалежності, але після того зміг протриматися без «петі» (ред.: жаргонна назва препарату)  усього кілька тижнів. Зупинитися рівнянин зміг лише коли зрозумів – його умисно втягували у злочинні схеми, обкрадали та наживалися на його залежності.
«За весь час я прокурив напевно близько 300 тисяч гривень. В той час я мав багато грошей і зовсім з ними не рахувався», – розповідає чоловік.
Олександр зізнається, пробувати наркотики доводилось не раз – епізодично під час відпочинку він вживав амфетамін чи «колеса».
«Таке бувало, але не часто. А «петю» я почав курити коли мене познайомили з дівчиною Наталею (ред. ім’я змінено). Вона сама дуже багато курила і завжди пригощала мене. Спочатку я час від часу відмовлявся, бо розумів – що так часто не варто цього робити. Але чим більше ми проводили часу разом, тим важче мені було відмовитись», – пригадує рівнянин. – «І от коли я вперше у неї попросив покурити, вона мені сказала: «хочеш курити – купуй».
Тоді розмова між дівчиною та чоловіком закінчилася гучною лайкою. Купувати наркотики у Наталії, Олександр не став, дівчина продовжувала його «пригощати». При чому настільки інтенсивно, що чоловік став перетворюватися на параноїка.
«Ми курили дуже багато. Мені весь час здавалося, що за мною слідкують. Я міг годинами сидіти у вікні і дивитися, щоб ніхто не вкрав мій автомобіль. А вона, як спеціально, постійно мені казала – дивись ця машина за нами довго іде, або ці люди надто пильно на нас дивляться», – пригадує Олександр. – «Зараз, вже на свіжу голову я розумію, що вона використовувала мене і мою машину, щоб забирати товар і завозити його на точку де варять «петю». Впевнений, що в любий момент вона могла мене підставити і здати поліції. Мені говорили люди, щоб я не спілкувався з нею, бо вона займається тим, що «розводить» на гроші таких як я, але тоді у мене все було, як в тумані і я багато чого не розумів».
Зрештою через постійні непорозуміння дороги Олександра та Наталії розійшлися. На заміну дівчині прийшла друга, а згодом і третя. Усі вони були споживачками первітину. До того ж, за словами Олександра з’ясувалося, що Наталія, та третя дівчина Марина (ред. імя змінено) були «робочими повіями».
«Повії, вони майже всі сидять на «петі». Первітин дуже впливає на їхню сексуальну активність. На той момент я вже активно купував і курив і нікого не хотів чути. Марину я навіть покохав і мені досі важко думати про те, чим вона заробляє собі на життя», – каже Олександр.
Усі дівчата були безпосередньо пов’язані із злочинним угрупуванням, яке займалося виготовленням на розповсюдженням наркотиків у Рівному.
«В один момент, Марина переконала  мене з’їхати з квартири батьків та зняти житло в одному із відомих мікрорайонів міста. Вже потім я дізнався, що є такі квартири, які вони повністю контролюють», – розповідає чоловік. – «Вони знали про мене все, де я, з ким, що роблю. Я став помічати, що з сейфу почали пропадати гроші. Хтось навідувався і регулярно підчищав мої заощадження».
Зі слів Олександра, метою організаторів наркобізнесу у Рівному, було бажання «викачати» чим більше грошей з можливістю використати чоловіка, як підставну особу.
«Мені продавали дозу первітину в три рази дорожче ніж іншим. Але я був таким «укуреним», що цього не розумів. У їхній схемі задіяно дуже багато людей – дівчата, серед яких повії, таксисти, рієлтори…», – каже Олександр. – «Я думаю, коли вони бралися за мене то трохи переоцінили мої фінансові можливості – очікували, що я маю більше грошей».
Олександр стверджує, що заправляв усієї первітиновою кухнею у Рівному чоловік на прізвисько Майкл. З власних джерел Новинам по-рівненськи відомо, що 40-річного рівнянина з таким самим прізвиськом разом із спільниками 25 квітня затримали правоохоронці. Нагадаємо, під час обшуків на орендованих квартирах та у автомобілях поліцейські вилучили: лабораторію повного циклу виробництва, метамфетамін вагою понад 150 грамів, 2500 пігулок із вмістом наркотичної речовини для виготовлення метамфетаміну, фасовані пакетики з канабісом, п’ять пістолетів, гранату РГД-5, а також грошові кошти у сумі 80 тисяч гривень.
Олександр переконаний, навіть після такого гучного затримання наркотик, який мало не звів його з розуму з міста не зникне, це просто стане джерелом доходу для інших людей.
Бавлячись час від часу з різними нарковмісними речовинами, Олександр був переконаний, що ніколи не «підсяде» і тільки втративши зв’язки, авторитет та гроші зрозумів первітин може бути сильнішим: «Твоє тіло не вимагає його, і тобі здається, що ти все контролюєш. Але мозок – мозок вимагає повернутися у той стан. І з кожним разом ти все більше втрачаєш зв’язок з реальністю…»
Історія записана зі слів Олександра.
Вікторія Малецька

2 442 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − одинадцять =

НОВИНИ