1Як подолати корупцію в агропромисловому комплексі та у галузі лісового господарства? Чому важливо змінювати не лише обличчя, але й саму систему влади?  Ч ому функції держави щодо забезпечення армії виконують волонтери? Відповіді на ці та інші запитання у Рівному дав легендарний командир добровольчого батальйону «Донбас», народний депутат України від політичної партії «Самопоміч» Семен Семенченко.

Організаторами зустрічі з народним депутатом було керівництво рівненського об’єднання “Самопоміч” Михайло Кривенко та Олег Прищепа.

На думку Семена Семенченка,  одні є ю  із найактуальніших проблем в агропромисловому комплексі є п роблема безсистемної, шкідливої вирубки лісів та нелегального вивезення деревини за кордон.

– По дорозі до Рівного із Волині я трохи поганявся за «лісовозками».  Відверто кажучи, в ипадки незаконної вирубки лісів непоодинокі, тому потрібно вирішувати це питання і привертати увагу громадськості до  нього . Адже знайти рішення лісових проблем неможливо без активної позиції громадськості, яка в силу можливостей  має  відстежувати різноманітні зловживання і «тиснути на владу», вимагаючи як законодавчого врегулювання, так і посилення контролю з боку компетентних органів  у цій сфері ,   – вважає Семен Семенченко.

Щодо питання боротьби з корупцією, то нардеп каже, що зараз громадське суспільство стоїть на межі, бо очікуваних змін немає.

– Ми не бачимо тої боротьби з корупцію, про яку стільки  говорилося  і обіцялося.  Натомість  розуміємо, що з а цей рік система кругової поруки та корупції тільки обновилася.  Янукович, коли втікав з країни, забув захопити з собою міліцію, суди, прокуратуру і багатьох чиновників. І те, що відбувається, це результат свідомої чи несвідомої діяльності влади. Зараз реформи підмінені косметичними змінами в різних галузях, а оборона країни проводиться архаїчно.  Р ано  ж  чи пізно це на б ридне народу і він захоче  кардинальних  змін. Цього і боїться влада, – зазначив Семен Семенченко.

Окрім того, він відмітив високий рівень розвитку волонтерства в Україні, у тому числі й в Рівному.

– Я дякую рівненським волонтерам, які постійно  допомагали   нашому батальйону  і мені  приємно  щоразу  сюди приїжджати. Взагалі,  волонтерський рух в Україні з’явився як реакція на те, що держава не здатна забезпечити армію. Саме на цих людях зараз і тримається оборона, бо вони допомогають наших хлопцям,  які перебувають на передовій,   у сім необхідним, – додав Семен Семенченко.

Також нардеп не залишив без уваги й  роботу  рівненськ ої  команду «Самопомочі». Відповідаючи на  запитання  присутніх щодо  людей , як і   формують  політичн у  сил у , Семен Семенченко зауважив, що у Рівному, до «Самопомочі» точно входять патріоти, за яких не соромно і з якими приємно співпрацювати.

–  Зараз ми формуємо місцеві осередки “Самопомочі” по всій Україні. Хотілося б, щоб звичайні люди не боялися йти в політику та справді настали ті зміни, яких ми всі так прагнемо. Але це неможливо без активних патріотів, які готові працювати для нашої країни і боротися за неї. Приємно, що у Рівному такі люди є, – розповів Семен Семенченко.

У свою чергу керівник ініціативної групи “Самопоміч” у Рівному Михайло Кривенко доповнив, що радий представляти об’єднання на Рівненщині.

– Нині ми закликаємо активних рівнян і мешканців області долучатися до нашої команди та разом втілювати свої прагнення щодо змін в Україні у життя. Принаймні, на рівні області ми можемо зробити все, що від нас залежить і працювати над тим, щоб бажані зміни настали, – зауважує Михайло Кривенко.

Так,  місцева команда “Самопомочі” вже розпочала  у Рівному   допомагати тим, хто цього потребує. Для цього у місті працює юридична консультація «Об’єднання Самопоміч».

За словами керівника юридичної консультації Олега Прищепи, у неї  можуть звертатися усі мешканці міста та області, які потребують допомоги.

–  У юридичній консультації можна отримати безкоштовну  правову  допомогу спеціаліста.  Діє  вона  за адресою м. Рівне, вулиця Словацького, 4 / 6, офіс №414.  Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону 067 67 515 25. Звертайтеся, будемо раді вам допомогти, – підсумував Олег Прищепа.

Ініціативна група Самопоміч Рівне

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

У Рівному міліція встановила фігуранта факту зникнення 27 кілограмів бурштину

Чи порозуміються мешканці сіл поблизу Кузнецовська з сільськими головами?

На Рівненщині у дорожньо-транспортних пригодах за участю водіїв мототранспорту загинуло 12 осіб

На Рівненщині під час незаконного видобутку бурштину селяни влаштували масові заворушення

Рівненська міліція встановлює осіб, які причетні до розповсюдження підроблених грошей (ФОТО)

Чи дотримують прав ув’язнених в Городищенській колонії?

На Володимиреччині правоохоронці припинили незаконний видобуток базальту

Увага розшук!

tomat_green-01

 

824 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − 9 =