фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Резонансне вбивство, що сталося у Дубні сколихнуло усю Рівненщину і не тільки. Нагадаємо нещодавно було вбито Віту Шаблій, адвоката і екс-кадидата на посаду міського голови Дубна та поранено її чоловіка В’ячеслава Чайку, колишнього очільника обласної міліції, а також кандидата на пост глави Нацполіції України. У своїх свідченнях постраждалий заявив, що скоїв злочин його син від першого шлюбу, прокурор відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, прокуратури Тернопільської області Ігор Чайка. Відповідно правоохоронці взялися за розшуки підозрюваного і власне після трьох днів переховування Ігор Чайка сам прийшов до прокуратури Рівненської області. Чоловік до правоохоронців  прийшов не сам, а відразу з  адвокатом.
«Я добровільно прийшов. Триває досудове розслідування. Свою правоту, про те що я не винний, я докажу  в рамках закону. Все!»,- каже Ігор Чайка.
Після кількох годину допиту, прокуратура клопотала аби Рівненський міський суд арештував підозрюваного на 60 діб. Однак з цим була не згодна сторона захисту, яка просила домашнього арешту. Варто відмітити, що адвокат Чайки просив аби засідання відбулося без присутності журналістів, з огляду на те, що в основі конфлікту сімейні непорозуміння та негаразди. Однак суддя вирішив у залі суду залишити журналістів, що правда без права проводити відео зйомку.
Ігор Чайка запевняв – оборонявся від батька, а від шоку навіть не може пригадати де весь цей час був. Телефон чоловік вимкнув і не мав ці дні зв’язку навіть з родиною. Підозрюваний переконує – співпрацюватиме з органами слідства, як результат суд обрав міру запобіжного заходу – цілодобовий арешт.
«З урахуванням особи підозрюваного, який раніше не судимий, працює у прокуратурі , має дружину та неповнолітню дитину , тобто міцні соціальні зв’язки. Постійно проживає за місцем реєстрації , слідчий суддя вважає відмовити у застосуванні клопотання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою. Обрати цілодобовий домашній арешт з застосування електронного засобу контролю», – каже Євген СИДОРУК, слідчий – суддя Рівненського міського суду.
Утім з таким рішення не погоджують у прокуратурі. Його вирішили оскаржувати в апеляційному порядку та наполягати на триманні Ігоря Чайки під вартою.
До слова за розстріл мачухи Віти Шаблій та тяжкі поранення батьку В’ячеславу Чайці підозрюваному загрожує довічне позбавлення волі.
Надія Литвинюк
1 446 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + два =