Більш як 30 підприємств Рівненщини запровадили міжнародні стандарти безпечності продуктів. Це виробники, які спеціалізуються із виготовлення молочних та кондитерських виробів, м’яса, жирів та реалізують свою продукцію за кордон.

Так, 15 харчовиків впровадили стандарти ДСТУ ISO 9001:2009, ще 13 – ДСТУ ISO 22000:2007. Водночас чотири підприємства області впровадили систему НАССР. Вона дозволить контролювати виробництво, зберігання та реалізацію харчових продуктів на всіх етапах.

«Міжнародні системи сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності продукції Рівненщини на світових ринках. Так, до 20 вересня 2019 року усі виробники харчових продуктів Рівненщини зобов’язані запровадити систему НАССР. Законодавством встановлено перехідні періоди для її реалізації», – зазначив перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.

Зокрема, до 20 вересня 2017 року цю систему повинні впровадити підприємства, що випускають харчові продукти, у складі яких є необроблені інгредієнти тваринного походження. До таких відносяться м’ясо- та молокопереробні підприємства, бойні.

До 20 вересня 2018 року НАССР впровадять виробники соків, овочепереробні, борошномельні, хлібопекарські підприємства. Загалом усі ті, що провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження.

До 20 вересня 2019 року цю систему повинні впровадити на малих підприємствах, які мають не більше 5 чоловік обслуговуючого персоналу.

Аби навчити рівненських виробників харчової та переробної промисловості, для них будуть упродовж року проведені навчальні семінари.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІВНЕНЩИНІ ПЛЕМІННИК ДО СМЕРТІ ПОБИВ ДЯДЬКА

Мешканець Острозького району відмовився проходити військову службу піч час мобілізації

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВСТАНОВЛЮЮТЬ ОБСТАВИНИ ЗАГИБЕЛІ ЧОЛОВІКА

НА РІВНЕНЩИНІ ЗАТРИМАЛИ ЗЛОВМИСНИКІВ, ЯКІ ОБІКРАЛИ КАПЛИЧКУ

НА РІВНЕНЩИНІ ЧЕРЕЗ БОРГ ЗА ГОРІЛКУ ЧОЛОВІК ПІДРІЗАВ ОДНОСЕЛЬЦЯ

В новому сучасному податковому офісі будуть обслуговуватись 8 великих рівненських підприємств

На Рівненщині вшановують воїнів-інтернаціоналістів

На Рівненщині горіла вантажівка, що перевозила деревневе вугілля

Якщо перейменували назву вулиці, за якою адресою громадянину подати річну декларацію про майновий стан і доходи

У краєзнавчому музеї започатковують новий проект

566 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + дванадцять =