170651Правоохоронними органами викрито та припинено незаконну діяльність приватного підприємства, яке впродовж квітня-травня 2016 року незаконно займалось на території Млинівського району видобутком корисних копалин загальнодержавного значення, а саме – висококарбонатної легкої глини.
Зазначена діяльність проводилась за відсутності спеціального дозволу (ліцензії) на користування надрами, без оформлення в установленому порядку документів, що посвідчують право на земельну ділянку для потреб, пов’язаних з користуванням надрами, а також за відсутності проекту і плану розробки родовищ корисних копалин.
На підставі зібраних доказів, які підтверджують причетність до даного злочину засновника та директора підприємства, останньому Дубенською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 2 ст. 240 Кримінального кодексу України (незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення).
Після завершення розслідування матеріали кримінального провадження будуть передані найближчим часом до суду, який і визначатиме подальшу долю підозрюваного.
За вчинення вказаного злочину Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді штрафу або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.
За матеріалами Дубенської місцевої прокуратури
591 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − сім =