З початку року в шість разів зменшилася кількість перевірок підприємців Рівненщини з боку фіскальної служби. Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

За словами голови Рівненської ОДА, з початку 2015 року податкова служба Рівненщини провела лише півтори сотні перевірок. Це в 6 разів менше у порівнянні з минулим роком. Віталій Чугунніков вважає це позитивним показником в нинішніх економічних умовах. Адже підприємцям Рівненщини й без додаткових перевірок вкрай складно працювати.

«Наше завдання сьогодні створити прості та зрозумілі правила гри для ведення бізнесу. В минуле мають відійти часи, коли фіскальна служба була «пресом» направленим на знищення малого і середнього бізнесу. Я сам прийшов з бізнесу і знаю, що кожна зайва перевірка може на місяці паралізувати роботу підприємства. Тому неодноразово говорив представникам силових відомств – досить «чавити» бізнес. Йому потрібно створити умови для розвитку», – зазначив Віталій Чугунніков.

Разом з цим голова Рівненської ОДА переконаний, що в умовах економічної децентралізації саме комфортні умови для розвитку малого та середнього підприємництва можуть стати запорукою розвитку кожного регіону. Так лише за І квартал 2015 року до бюджету області надійшло понад 277 мільйонів гривень, і ще майже 167 мільйонів гривень надійшло до місцевих бюджетів.

«Ці цифри свідчать, якщо влада створює зрозумілі «правила гри» то малий та середній бізнес області готовий чесно працювати, сплачувати податки та розвиватися. А тому завдання влади й надалі працювати в цьому напрямку та відновлювати віру бізнесу у те, що в цій країні можливо вести чесний бізнес», – наголосив Віталій Чугунніков.

За словами голови ОДА, наразі у сфері малого бізнесу області працює понад 33 тисячі людей. Крім того, в області налічується 301 суб’єкт середнього підприємництва, у сфері якого зайнято 50 тисяч осіб.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”

НА РІВНЕНЩИНІ ЧОЛОВІК ПОКІНЧИВ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ

БІЛЯ КІНОПАЛАЦУ “УКРАЇНА” ВИЯВИЛИ ПІДОЗРІЛИЙ ПАКУНОК

МЕШКАНЦЮ КОРНИНА ПОВІДОМИЛИ ПРО ПІДОЗРУ ЗА ВБИВСТВО П’ЯТИРІЧНОЇ ДАВНОСТІ

tomat_green-01

462 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять + девять =