Президент Петро Порошенко під час відвідин Національного університету «Острозька академія» поспілкувався з викладачами і студентами навчального закладу.
Глава держави наголосив, що відчуває піднесення у зв’язку з тим, що один з найстаріших навчальних закладів України – Острозька академія – продовжує розвиватися. В академії будується новий лабораторний комплекс, де кожен професор або талановитий аспірант матиме можливість працювати над своїм науковим доробком.
«Одним із локомотивів європейського руху нашої держави, оновленої, яку ми зараз будуємо, є Острозька академія», – сказав Президент і зауважив, що підручники, написані в стінах академії, мають відігравати величезну роль у патріотичному вихованні.
«Це не дивно, і недарма вони написані тут. Дух острозький формує український патріотизм», – зазначив Президент.
Глава держави зауважив, що завдяки діяльності ректора Ігоря Пасічника в академії запроваджуються новітні технології, новітні методики, відкриваються нові кафедри, запроваджуються нові дисципліни і це те, чого потребує держава.
«Саме на таких ентузіастах тримається українська наука», – зазначив він.
Президент переконаний, що молоде покоління, виховане тут, зуміє спрямувати здобуті знання, досвід та духовні сили на реалізацію головної мети – побудови процвітаючої, могутньої, обов’язково європейської України.
 Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
528 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =