Рівненська ОДА підсумовує 2017 рік. Здобутки, події та прогрес в кожній галузі.
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Дворічне лідерство в енергетиці ще раз підтверджує те, що Рівненська область  впевнено рухається у цьому напрямку.
У 2017 році реалізовано 64 енергоощадні проекти у школах, садочках і лікарнях. На це спрямували майже 18 мільйонів гривень бюджетних коштівЦе дасть можливість за три роки заощадити більше 65 тисяч кубів газу та понад 1 мільйон кіловат електроенергії.
Загалом за останні декілька років бюджетні заклади місцевого підпорядкування наполовину скоротили обсяги споживання газу.
Торік 55 ОСББ утеплилися в кредит. Загалом з часу початку дії Державної програми з енергозбереження її учасниками стали 96 багатоповерхівок Рівненщини. Таким чином, у мешканців цих багатоповерхівок будуть значно менші рахунки за опалення.
82% багатоквартирних будинків оснащені приладами обліку тепла.
3 тисячі домогосподарств скористалося «тепловими» кредитами. З обласного бюджету виділено 6 мільйонів на погашення 15% відсотків за кредитами. Таким чином учасниками Урядової програми енергоефективності вже стало понад 11 тисяч родин області.
У вересні у Рівному відбулась ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2017)». Своє енергоощадне обладнання експонували більше 40 виробників з України, представництв закордонних фірм-виробників з Данії, Польщі та Литви. Захід став традиційною діловою платформою обміну досвідом між владою, бізнесом та експертами у сфері енергоефективності.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
389 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 15 =