Мілена (з квітами) та подругою Уляною
Другокласниця  Мілена Гудилко в хорі ПДМ “Віват, музико!” займається три роки. Нещодавно у Рівному відбувся звітний концерт колективу в рамках благодійного марафону “З вірою в майбутнє!”. Авторкою пісні “Банана”, яку виконував хор, є маленька рівнянка. Про кропіткий та цікавий процес написання пісні Новинам по-рівненськи розповіда мама Мілени – Руслана Броновицька.
“Банана” це африканська народна пісня, яка в оригіналі звучить англійською і іспанською мовами. Керівник хору Світлана Коссобудзька попросила мене написати цікавий український текст. При цьому Світлана дала мені першу фразу, яка у неї народилася, слухаючи цей твір. “Запитайте в тата й мами, чи ми любимо банани?” Коли я увімкнула пісню, щоб писати український текст, Мілена активно підключилася, в процес як в гру і почала пропонувати свої варіанти. Зрештою, коли я записала все в блокнот, то зрозуміла, що пісню написала не, я а доня. Мені лишилося її лише трохи підкоригувати, щоб вона лягала на музику”, – розповіла мама дівчинки. – “Було дуже весело, коли ми увесь вечір співали українську версію африканської “Банани”. І було до сліз приємно дивитися, як на концерті два склади хору “Віват, музико!” молодший та середній, а це блисько 70 дітей, співає пісню такої ж учасниці хору, як і вони, і якої майже не було видно на сцені через її маленьких зріст.
Римувати, Мілена любить давно, у неї вже трохи назбиралося віршів та є невеличке оповідання.
А взагалі Мілена завжди співає, цілими днями. Тому, думаю це перша, але не остання пісня. До того ж керівник хору дуже креативна і відкрита до творчих експериментів. Такі люди, як Світлана Коссобудзька, Наталя Павлючук лише мотивують. Тому дітям дуже пощастило, адже їх постійно надихають та спонукають до творчості” – каже Руслана Броновицька.
Нових творчих злетів тобі – Мілена Гудилко
337 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + 14 =