Із заявами на отримання земельної ділянки на Рівненщині звернулося 1681 військовослужбовець,котрі брали участь в АТО. Майже половина з них, а саме 765 захисників України, виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі. Про це йшлося на колегії головного управлінні Держземагентства у Рівненській області.

«Третина учасників АТО, а саме 465, вже отримали дозволи на розробку документації, або ж вже оформили земельні ділянки у власність, – зазначила начальник головного управління Світлана Богатирчук-Кривко. – Разом з тим, у Рівному та Дубно не виділено жодної ділянки. Також дуже велика кількість відмов у Шубківській сільраді Рівненського району».

За словами Світлани Богатирчук-Кривко, найкраще із забезпечення земельними ділянками учасників АТО організовано роботу у Рівненському, Дубровицькому, Костопільському, Острозькому районах. Не відчувається належної роз’яснювальної роботи щодо надання земельних ділянок учасникам АТО у Березнівському, Володимирецькому, Демидівському, Зарічненському, Млинівському, Радивилівському, Рокитнівському, Сарненському районах.

Загалом для учасників АТО на Рівненщині передбачено понад півтисячі гектарів землі.

12 13

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

432 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 7 =

НОВИНИ