Як повідомляв раніше сайт “Новини по-рівненськи“, рівнянин Вадим Білотіл у себе на сторінці у Фейсбуці розповів що бачив у місті гадюку:bezy-myanny-j17
Вадим розповів нам, що трапилося це на вулиці Степана Бандери: “Припускаю або чиясь утекла з дому, або ж з тих місцин так, як там і озеро і гідропарк, і Устя. Ну що тут розкажеш, побачив і чуть на дерево не поліз. Але це відбулось в пару секунд, біля мене вона довго не красувала і полізла в кущі”.
Виявилось він не перший хто зустрів плазуна у місті. Рівненський журналіст Максим Коломис навіть устигнув зробити фото:
bezy-myanny-j33
Щоправда Максим не знає хто на світлині – звичайний вуж чи отруйна гадюка. Чого правди таїти розрізняти їх вміють далеко не всі.
Що ж робити рівнянам при зустрічі з холоднокровними?
“Телефонувати на 101”, – каже Віктор Козак з прес-служби рятувальників. – “Не зачіпати її руками. Лишатись на місці аби попередити інших перехожих і чекати коли приїдуть працівники ДНС. Якщо ж змія заповзла до будинку закрити приміщення і також попередити сусідів та людей поряд”.
До слова у цьому році рятувальники уже п’ять разів виїздили на виклики аби піймати плазунів, останні два рази вони виявились звичайними вужами. Усе це  було на сільській території.
Ми також звернулись і до Рівненського зоопарку чи бува не їхня то гадюка. У зоопарку переконують їхні плазуни усі на місці, та і гадюк вони власне не мають.
Якщо ж припустити, що плазун проявить агресію та вкусить то в такому разі рівнянам необхідно терміново звертатись до Рівненської обласної клінічної лікарні у відділенні детоксикації.
Вікторія Малецька

 

3 724 переглядів

Один комментар на “По місту повзають холоднокровні. Що робити рівнянам?

  • 24-Кві-2018 о 11:51

    Your article looks good. I love to read your article. I hope I can still continue reading your next article. hopefully your website growing. good luck always for you and your website. thank you for sharing this information

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять − 8 =

НОВИНИ