Цієї зими в більшості районів області з’явилися довжелезні фортеці зі снігу. І ні, це не тому, що всі раптом вирішили організувати змагання з гри в сніжки, а тому, що вкотре відбувався обласний конкурс «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в дошкільних навчальних закладах. Загалом до заходу долучилися учасники зі всієї області, тому за призові місця конкуренція була особливо високою.
За правилами конкурсу, учасниками могли стати всі вихованці та працівники дошкільних навчальних закладів, яким потрібно було облаштувати якомога довшу снігову фортецю висотою не нижче 1 метра, після цього вони вишиковувалися позаду такої споруди і робити спільне фото.
Цього року найкращий результат продемонстрували вихованці Рівненського дошкільного навчального закладу №32. Вони побудували фортецю довжиною 320 метрів, позаду якої вільно розташувалося майже три сотні дітей разом з вихователями. Трішки поступилися їм діти з Дубровицького дошкільного навчального закладу №5 «Світлячок», а третє місце дісталося Дубенському дошкільному навчальному закладу №6. Всі вони згодом будуть відзначені призами від «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.
Повідомляє прес-служба “Спорт для всіх”
369 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − чотири =

НОВИНИ