Саме так відреагував на зауваження працівниці одного із кафе міста Острог, 35-річний місцевий житель Валентин*.

Чоловік завітав у кафе разом із трьома жінками, аби пообідати. Підкріпившись алкогольними напоями, Роман разом з однією із супутниць вирішив усамітнитись в приміщенні по-сусідству, яке було закрите для відвідувачів.

Це помітила 26-річна офіціантка. Дівчина зробила чоловікові зауваження на яке у відповідь почула лайку. Крім того, аби довести свою правоту чоловік схопив дівчину за волосся. Почувши сварку та шарпанину, на допомогу прибігла ще одна співробітниця, 18-річна Аліна*.

Дівчина намагалася провести чоловіка до виходу із кафе, однак відвідувач не хотів покидати кафе. Він кілька разів плюнув Аліні у лице, а потім вдарив ногою у живіт та кулаком у обличчя. Зрештою, дівчатам все-таки вдалося випровадити «гостя».

– Відносно Валентина слідчими слідчого відділення Острозького МВ було розпочато кримінальне провадження, передбачене частиною 3 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України, – повідомив начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук. – Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

 (* імена змінені з етичних міркувань)      

 Про це повідомляєОстрозький МВ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

438 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − дванадцять =