Зимові свята – це час див, коли кожен з нас може стати справжнім чарівником і подарувати свято для діток. Напередодні дня Святого Миколая  разом з ТЦ «Злата Плаза», Ротаракт клуб м. Рівне проводить благодійну акцію «Подаруй дітям свято», спрямовану допомогти дітям, позбавлених родинного тепла та діткам з особливими потребами відчути нашу турботу.

41

У рамках акції проводиться збір речей (одяг та взуття), книг, іграшок, спортивного і шкільного інвентаря для дітей. Усе це можна передати у барвисті благодійні скрині, Розміщені в ТЦ «Злата Плаза» на 3-ому поверсі з логотипом події. Після сортування,  речі потраплять до тих дитбудинків та інтернатів, де на них найбільше потребують дітлахи.

42

Збір речей буде проводитися до 15/12/14. Після того речі будуть посортовані згідно потреб та особливостей дітей. Урочисту передачу зібраного ми збираємося провести 20 – 21/12/14.

43

Кожен бажаючий може долучитися до акції лишивши речі у благодійних скриньках, розташованих на 3-ому поверсі ТЦ «Злата Плаза» біля Леопарку. Лишаючи речі, просимо пам’ятати, що вони призначені для дітей. Бажано, щоб речі були чисті та попрані, а іграшки – цілі та неушкоджені. Щодо засобів гігієни – то краще передавати нові.

44

Ми щиро віримо, що знайдеться достатньо чуйних людей, які хотіли б зробити свій внесок, передавши свої старенькі нарди  одній зі шкіл-інтернатів, або вже непотрібні іграшки – будинку дитини. Ми уявляємо, як зрадіють діти, отримавши светри або теплі куртки, коли зима вже не за горами…

 

Дітлахи найбільше чекають на:

–          теплі куртки (вік 3 – 15 років);

–          шарфи, рукавички, шапочки;

–          взуття різних розмірів ( 6 – 18 років);

–          шкарпетки ;

–          іграшки (машинки, конструктори, ляльки):

–          розвиваючі ігри:

–          засоби гігієни (особисті дезодоранти, гігієнічні помади).

Запалимо святкові вогники разом у маленьких серцях!

Фото звіти передачі речей Ви зможете проконтролювати у спільнотах ТЦ Злата Плаза та Ротаракт клубу Рівне.

 

У разі виникнення питань просимо звертатися:

093 757 37 92, 096 923 08 19 Ліля

050 435 90 87 Тетяна

Теґи:   
644 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =