giFIMNnKP2cАбсолютна більшість голосів в Парламенті 2 липня про призначення нового глави спецслужби – найнаочніший показник довіри, покладеної на генерал-полковника Василя Грицака.
Ще коли тільки розглядалася кандидатура на пост головного спецслужбіста, свою чітку позицію про підтримку бойового офіцера Василя Грицака висловили політичні і громадські діячі, експерти і керівники депутатських фракцій. Відмітно, що його підтримали як парламентська більшість, так і опозиційний блок, фракції “Блоку П.Порошенка”, “Народного фронту”, а також “Батьківщини”. Вже з парламентських трибун висловили свою підтримку кандидатові керівники депутатських груп “Видродження” і “Воля народу”.
Практично усі, хто підтримав Грицака, відмітили його досягнення і професіоналізм, проявлений під час роботи в спецслужбі, його безпосередня участь не лише в плануванні, але і в виконанні бойових операцій. Його кандидатуру, як людину не заплямував свою репутацію, одноголосно підтримав Комітет національної безпеки і оборони.
Очевидно, що величезний вотум довіри, як з боку керівництва країни, так і громадськості, якому удостоївся Василь Грицак, свідчить про загальне визнання його заслуг перед Україною, але і про співвимірні вимоги ефективного керівництва і реформування Служби безпеки.
За тиждень перебування на посаді голови, що виконує обов’язки, СБУ щодня реалізовувалися оперативні комбінації і спеціальні операції по виявленню і затриманню злочинців. Затриманий громадянин Росії, завербований в 2008 році ФСБ, який займався розвідувальною діяльністю і поставляв в РФ зведення про дислокації наших бойових підрозділів і тактичні рішення українських силовиків, затримані інструктора і посібники сепаратистських бандформувань, перекриті виявлені канали фінансування бойовикам і контрабанди продукції на Сході України, а також заарештований високопоставлений керівник СБУ, підозрюваний в роботі на спецслужби країни-агресора.
Ось показник грамотної і ефективної роботи. Бійці Альфы і Арты, десантуры і гвардійців, добровольці і правосеки побачили в новому главі СБУ не політика, а професіонала який не з чуток знайомий з бойовими рішеннями і реально здатний реалізовувати антитерористичні операції.

Мілана Маркевич

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

Дезінформація Кремля і безпідставні звинувачення Малікова

Випускники Острозької академії зібрали 40 тисяч гривень для української армії

Рівненщина одна з кращих областей по наповненню бюджету

На Рівненщині презентували новий туристичний маршрут

Рівняни обговорили законопроект №2831-3

Від п’ятниці Острожчина буде у триденній жалобі

На Рівненщині під час пожежі в житловому будинку молодий чоловік врятував 7-річну дитину

Василя Грицака конституційною більшістю підтримав парламент та українське суспільство

tomat_green-01

561 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × три =