У рамках проекту «Мистецтво заради миру» Рівненський обласний краєзнавчий музей 10 червня, о 12-й годині, представляє виставку живопису польської художниці Гражини Крук «Війні і насильству кажу ні!».

Як повідомила заввідділу виставок краєзнавчого музею Галина Данильчук, це перший приїзд пані Гражини в Україну як художниці, перша зустріч з українцями, які прийдуть на її виставки у містах Рівне, Тернопіль та Луцьк.

Г. Крук народилася 1953 року неподалік м. Лодзь в родині вчителя, де шанувалося мистецтво. Творчо обдарована жінка захоплено поринула в світ створення живописних робіт, скульптури, різьби по дереву, малювання на склі, житлового дизайну. В її роботах присутній глибокий філософський зміст, вираження емоцій і переживань в баченні боротьби добра зі злом, символізм реальності і реальність у символіці. Творчий доробок художниці, започаткований 1977 року – це 127 картин, більшість з яких є окрасою готелю та ресторану «Крук» у містечку Смардзевіце, який є       власністю сім’ї Г. Крук. Інтер’єр та декоративна оздоба готелю – це теж творча робота п. Гражини.

В Україну авторка привезла понад 30 картин, які об’єднала однією важливою насущною темою боротьби за мир, який так потрібен сьогодні нашій країні.

Гражина Крук буде учасницею відкриття виставки.

З виставкою можна ознайомитись впродовж двох днів – 10 і 11 червня.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному на маршрут № 1 вийшов черговий капітально відремонтований тролейбус “Škoda 14Tr” під №145

Засуджені Дубенської виховної колонії, що на Рівненщині, приступили до здачі ЗНО

Цими вихідними у рамках проекту “Рівне. Літо. Музика” Рівнян вчили виготовляти пташок із трави та вироби з сіна

tomat_green-01

669 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 3 =