Практичні аспекти надання домедичної допомоги, проведення поліцейських спецоперацій, тактико-спеціальна підготовка, особливості застосування бронетехніки та вправність у стрільбі зі стрілецької зброї, море незабутніх вражень та неоціненний багаж знань – таким був завершальний день заходів.
Триденний семінар-тренінг для керівників превентивної поліції з усієї України, який відбувся на базі Національного університету «Острозька академія», сьогодні, 21 квітня, завершився практичними заняттями на Рівненському полігоні.
Перед початком занять заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич наголосив поліцейським на суворому дотриманні правил особистої безпеки: «Незважаючи на те, що багато з вас мають не один рік стажу, зокрема й практичні навики, сьогодні навчання відбуватимуться за сценарієм, максимально наближеним до реальності. Тож діяти треба злагоджено і лише за командою, адже особиста безпека – то ваше життя», — підкреслив Олександр Фацевич. — Сьогодні ці знання для вас не такі актуальні для Донецької та Луганської областей, утім завтра може готувати нові виклики. Тож, ви зобов’язані провести такі навчання в себе на місцях. З усіма робочими підрозділами. Адже, як показує практика, коли створюються зведені загони для зони АТО – кістяком стають поліцейські управлінь превентивної діяльності.
Радник начальника Головного управління Нацполіції в Рівненській області Сергій Бакай окреслив план дій, за якими сьогодні працюватимуть. Розпочали із показового ввідного завдання щодо зачистки міста Вугледар. Працівники КОРДу на практиці відтворили кожен крок спецоперації.
Крім того, не менш важливими стали практичні заняття щодо надання першої медичної допомоги. Зокрема, як накладати джгут майстер-клас показав Олександр Фацевич. Він зізнався, що такі уміння знадобилися йому під час несення служби на Сході країни.
Також керівники превентивної діяльності закріплювали свою майстерність у стрільбі зі стрілецької зброї, метання бойових гранат та наостанок — марш-кидок спецтехнікою на відстань 15 кілометрів.
Як зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерій Самчук, проведення таких семінарів однозначно підвищать професійний рівень працівників поліції, а головне — це готовність зреагувати у будь-якій непередбачуваній та навіть небезпечній ситуації.
Після завершення практичних занять Олександр Фацевич 48 учасникам семінар-тренінгу вручив сертифікати про підвищення кваліфікації.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
343 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять + пятнадцять =

НОВИНИ