Вибудувати плідну співпрацю між поліцією та тими, для кого вона працює і кого захищає – ось мета програми «ПОЛіС», яка стартувала у Рівному завдяки міжнародній організації IREX. Реалізовувати проект будуть громадські організації, навчальні заклади та бібліотеки шляхом проведення зустрічей представників місцевої поліції та громадськості на базі публічних платформ.
Одним із учасників проекту стала Рівненська обласна бібліотека для дітей , маленькі читачі якої мали можливість ближче познайомитися з поліцейськими та детальніше дізнатися про те, як організована робота патрульних. Це лише перша зустріч у рамках проекту, але вже вона принесла для дітей не тільки максимум корисної та цікавої інформації, а й море позитивних емоцій.
Діти не стримували своєї цікавості, задавали багато запитань, дізналися який спосіб життя ведуть патрульні, як проходить їхня служба і чим займаються у вільний час.
Особливо емоційним виявився момент знайомства зі службовим автомобілем. Радості дітей, а заодно і дорослих, які їх супроводжували, не було меж.
Учасники проекту ПОЛіС у Рівному тішаться хорошим стартом і обіцяють не менш яскраве продовження цієї ініціативи.
Повідомляє Патруль поліція Рівного
249 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 − 2 =