Менше доби знадобилося поліцейським, аби встановити місце знаходження двох неповнолітніх жительокКостопільського району. На розшук зниклих кілька днів тому школярок був задіяний особовий склад відділуполіції та працівники ювенальної превенції обласного управління.
Повідомлення, що 16-ти та 14-річні дівчата із сіл Звіздівка та Постійне ще четвертого та п’ятого листопада пішли з дому, надійшло до поліції дев’ятого листопада. Зі слів рідних, вони вже неодноразово залишали місце проживання, але на нетривалий час.
Зниклих школярок, які давно товаришують, розшукали в Рівному у далеких родичів однієї з дівчат.
Як пояснили юні втікачки поліцейським, вони хотіли розважитися і не планували довготривалої відсутності за місцем проживання, однак захопилися відпочинком.
Жодних протиправних дій відносно неповнолітніх вчинено не було. З підлітками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення подібних вчинків у майбутньому. Матір 14-річної доньки за невиконання обов’язків щодо виховання буде притягнуто повторно до адміністративної відповідальності за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Шістнадцятирічною ж дівчиною опікується бабуся похилого віку.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
1 786 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − десять =

НОВИНИ