Правоохоронці Рівненського районного відділення поліції навідалися до юних вихованців обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей у селі Олександрія.
Разом із інспектором ювенальної превенції відділення поліції Наталією Давидюк та начальником сектору реагування патрульної поліції Сергієм Кравчуком, заступник начальника Рівненського районного відділення поліції Іван Теліга провів дітям профілактичну бесіду про заборону куріння, вживання алкогольних напоїв та наслідки втечі із домівок та центру, зокрема.
Загалом у закладі нині перебуває 41 дитина віком від трьох до 18 років. Утім, розмовляли правоохоронці з категорією дітей, які найбільш схильні до правопорушень, а це діти віком від 10 до 18 років. Усі вони з цікавістю слухали поліцейських. А потім правоохоронці поспілкувалися з вихованцями у невимушеній обстановці. З’ясувалося, що підлітки втікають, бо прагнуть відпочинку, більше розваг, свободи у вчинках та просто дорослого життя.
«Насправді, це хибне тлумачення. Адже така самостійність не призводить до комфортного та різностороннього життя. Більше того – за рідними стінами, на вас може чекати небезпека, навіть загроза життю, — зауважив Іван Теліга. — Варто зазначати, що ви самі – майбутні батьки. Тож аби забезпечити щасливе майбутнє вашим дітям, варто почати з себе і вже сьогодні жити правильно».
Потім, директор центру Сергій Якобчук провів працівникам поліції екскурсію по закладу. Затишні кімнати, ввічливі персонал, здорове харчування – усе, для безтурботного дитинства.
Наостанок правоохоронці заповнили дозвілля дітей малюванням за круглим столом та спільним фото на згадку.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

1 157 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − чотирнадцять =