Сьогодні, 21 грудня, на території області з робочою поїздкою перебуватиме Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Під час візиту високопосадовця публічну безпеку та порядок громадян будуть забезпечувати поліцейські.
Геннадій Зубко візьме участь у відкритті новозбудованого приміщення загальноосвітньої школи I-III ступенів у селі Пісків Костопільського району,  у запуску першої черги виробництва лісопильного заводу ТзОВ «Українські лісопильні» та проведе виїзну нараду Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань створення сучасних медичних амбулаторій в сільській місцевості. Під час заходів до охорони громадської безпеки будуть залучені поліцейські ГУНП, роти особливого призначення, Костопільського та Рівненського відділів поліції,.
Крім того, сьогодні під час пленарного засідання сесії Рівненської міської ради правопорядок забезпечуватимуть працівники Рівненського ВП та представники громадських формувань.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
281 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять + шістнадцять =