pm875image001Сьогодні, 20 жовтня, особовому складу поліції Рівненщини представили уповноважену Голови Національної поліції з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності. Поліцейською-омбудсменом області стала лейтенант поліції Надія Берлінець.
До призначення на цю посаду Надія Берлінець несла службу у лавах патрульної поліції. У 2011 році закінчила Львівський університет внутрішніх справ та здобула кваліфікацію юриста.
«Управління забезпечення прав людини (УЗПЛ) функціонує в структурі апарату Національної поліції України, – зазначила поліцейська-омбудсмен Рівненщини. – До складу управління входять представники різних областей України. Основним завданням підрозділу є забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод людини в поліцейській діяльності».
Надія Берлінець моніторитиме на Рівненщині дотримання поліцейськими прав і свобод людини при забезпеченні заходів з підтримання публічної безпеки та порядку, під час виявлення та розкриття злочинів, запобігання адміністративним і кримінальним правопорушенням та протидії злочинності, досудового розслідування кримінальних правопорушень, виконання інших завдань, покладених на поліцію. Також вона здійснюватиме контроль за роботою органів і підрозділів поліції з питань охорони осіб, затриманих за підозрою в учиненні кримінальних правопорушень, осіб, стосовно яких застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, та засуджених осіб, їх доставлення під час досудового слідства, проведення з ними слідчих дій, розгляду справ у судах, забезпечення виконання постанов суду про адміністративний арешт.
Для отримання додаткової інформації або у разі виявлення порушення прав людини громадяни можуть звертатися за адресою: м.Рівне вул. С.Бандери, 14 а, кабінет № 16 (приміщення управління патрульної поліції) або зателефонувати за номером 0935279703 чи надіслати лист на електронну адресу uzpl_rivne@police.gov.ua.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
1 736 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 9 =