Метю цих зустрічей є налагодження дієвої комунікації та взаєморозуміння щодо недопущення провокацій та розпалювання ворожнечі на релігійному ґрунті, захист законних прав і свобод громадян.
«Вибір віросповідання — це питання вільного вибору кожного віруючого, — зазначив тимчасово виконуючий обовязки начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков. — Закономірно, що при будь-якому рішенні є як його прибічники, так і громадяни, які мають кардинально іншу думку і кожен має на це право. Втім, усі непорозуміння чи  суперечливі питання потрібно обговорювати і вирішувати у правовому полі, не порушуючи законних прав і свобод один одного. А ми, поліцейські, завжди дбатимемо про захист громадян, дотримання правопорядку, недопущення розпалювання конфліктів та протистоянь на релігійному ґрунті».
Право на свободу світогляду і віросповідання закріплено Конституцією України і включає в себе свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.
Правоохоронці звертаються до громадян бути толерантними, із розумінням та повагою ставитися один до одного, не піддаватися на провокації та не порушувати публічну безпеку і порядок. У разі наявної інформації про правопорушення, повідомляти на спецлінію «102».
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
144 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 5 =

НОВИНИ