Про це йшлося під час спільної зустрічі правоохоронців Рівненщини із керівником Львівського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Георгіосом Каллінісом та національним спеціалістом із питань безпеки Юрієм Соченком.
Присутні обговорили загальну ситуацію щодо забезпечення публічної безпеки та порядку у Рівненській області, процес переходу релігійних громад та церков до Української помісної церкви. Однак, головним питанням стало готовність правоохоронців до чергових президентських виборів.
На заході також були присутні Руслан Стрельбіцький – заступник начальника ГУНП, Антон Крук – начальник відділу комунікації, Юрій Петруняк – перший заступник начальника УСБУ та Олександр Мохрик заступник начальника ГУ ДСНС.
Представники відомств запевнили спостерігачів, що готові забезпечити безпечні та головне демократичні вибори. Руслан Стрельбіцький зазначив, що на сьогодні є чіткий план взаємодії між правоохоронними структурами. Поліцейські також тісно співпрацюють з громадянською мережею «Опора». Усі повідомлення про порушення виборчого законодавства фіксуються, а у разі реєстрації кримінальних проваджень, досудове розслідування проводитимуть слідчі слідчого управління ГУНП.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
205 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять + 18 =