Як користуватися системою централізованою управління «ЦУНАМІ», сьогодні, 28 листопада, працівників Управління поліції охорони навчали поліцейські ГУНП в Рівненській області.
З метою оперативного реагування на правопорушення та прибуття на місце злочину за лічені хвилини, керівництво Управління поліції охорони придбало одинадцять планшетів, якими вже з першого грудня будуть користуватися чотири екіпажі поліції охорони у Рівному та ще сім екіпажів – у районних центрах.
Про особливості використання системи поліцейським охорони розповідали працівники управління інформаційно-аналітичної підтримки та управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Рівненській області.
«Це сучасний центр управління нарядами поліцейських, який створений на базі Головного Управління Нацполіції в Рівненській області, — зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький. — Диспетчери в режимі он-лайн мають можливість відслідковувати всі наряди, і направляють на місце події найближче розташований».
Утім, як зазначила інспектор ситуаційного відділу УОАЗОР Катерина Тангиян, у разі спрацювання сигналізації, для працівників охорони такий виклик є пріоритетним, тож обслуговуватимуть його першочергово.
Крім того, наявність таких планшетів дозволить одразу перевіряти підозрілу особу, чи потрапляла вона в поле зору правоохоронців. Також використання такої техніки значно спрощує роботу з документами, адже рапорт про обставини події можна подати в електронному вигляді.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

681 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 2 =

НОВИНИ