На цьому сьогодні, восьмого лютого, наголосив начальник ГУНП в Ріненській області Валерій Самчук під час координаційної наради з представниками міграційної служби та прикордонниками у рамках проведення профілактичної операції «Мігрант».

Участь в обговоренні питання запобігання і протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства у міграційній сфері на території Рівненщини взяло керівництво управління патрульної поліції, відділу роботи з іноземцями Луцького прикордонного загону, управління державної міграційної служби в Рівненській області.
До проведення цільових профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант», які розпочалися 5 лютого і триватимуть до 31 квітня, залучаються поліцейські всіх структурних підрозділів, у тому числі апарату ГУНП, міжрегіональних територіальних органів Національної поліції України, працівники УДМС та прикордонники.
«Метою операції є зменшення негативного впливу злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні, — повідомив начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук. — Зокрема, це стосується виявлення нелегальних мігрантів та передача їх до органів ДМС із подальшим прийняттям відповідних рішень. Також робота спрямовується і на виявлення іноземців та осіб без громадянства, правил їх перебування в Україні, порядку працевлаштування, надання житла тощо».
Валерій Самчук акцентував увагу керівників поліції північних районів області на тісній взаємодії та співпраці в цьому напрямі з інспекторами Державної прикордонної служби, проведенні спільних відпрацювань населених пунктів, які межують з державним кордоном, виявлення місць можливого перебування іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення або незаконно перебувають на території України.
Крім того, на координаційній нараді начальник поліції Рівненщини вручив грамоту Верховної Ради поліцейському взводу поліції особливого призначення ГУНП в Рівненській області Михайлу Лагутку за вагомий особистий внесок у справу боротьби із злочинністю, забезпечення правопорядку, високі досягнення в захисті прав і свобод громадян в складних умовах загрози життю та здоров’ю і високий професіоналізм.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
581 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 18 =