Разом з ним затримані близько 20 осіб, причетних до нелегального видобування бурштину. До їх затримання залучили поліцейських спрецпризначенців. Про це сьогодні, 4 липня, повідомив перший заступник глави Національної поліції – начальник кримінальної поліції України Вадим Троян.
PM579image001
За його словами, основним завданням представників кримінальних угруповань було розподілення території між нелегальними копачами бурштину, а також збір з них грошей і передача коштів організаторам незаконного бізнесу.
PM723image002
Вадим Троян повідомив, що сьогодні поліцейські затримали в Києві кримінального авторитета на прізвисько «Ушатий». Він є основним координатором і керівником кримінальної структури, до складу якої входили близько 20 осіб. Вони об’їжджали райони Рівненщини, розподіляли територію і збирали гроші.
Перший заступник глави Нацполіції зазначив, що до затримання представників кримінального світу залучили бійців спецпідрозділу поліції «КОРД».
PM498image003
«Він («КОРД» – прес-служба НПУ) показав свій клас. По основним фігурантам вони повністю приймали участь у затриманні», – зазначив Вадим Троян.
Нагадаємо, з початку квітня на Рівненщині працює оперативний штаб з протидії нелегальному видобутку бурштину. Доручення про його створення підписала глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе.
Повідомляє департамент комунікації Національної поліції України
940 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × два =