4128 вересня під час службової наради перший заступник начальника ГУ ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Юрій Корецький передав колективу рятувальників обласного центру 10 нових комплектів бойового одягу і взуття.
Дане спорядження було подаровано Службі порятунку Рівненщини польськими колегами з міста-побратима Забже.
До речі, це вже не перша допомога рівненським рятувальникам від партнерського міста Забже Республіки Польща. Торік у квітні польські друзі подарували співробітникам ДСНС Рівненщини різноманітне медичне обладнання, серед якого медичні рюкзаки та сумки, що укомплектовані необхідними матеріалами для надання невідкладної допомоги, апарати штучного дихання, набори медичних шин, санітарні носилки для транспортування важкохворих, засоби індивідуального захисту, протипожежні та рятувальні маски та інше.
В свою чергу, начальник Рівненського міськрайонного управління ДСНС полковник служби цивільного захисту Віктор Бабак зазначив, що нове обладнання вже сьогодні буде передано безпосередньо в рятувальні підрозділи міста Рівне для покращення виконання співробітниками Служби порятунку завдань за призначенням.
43.jpg
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
454 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири − один =