Делегація лікарів із Вармінсько-Мазурського воєводства Польщі працюватиме сьогодні впродовж дня у Рівненському військовому госпіталі. Такий досвід рівнян у лікуванні великої кількості поранених для польських медиків є новим.

«Ніхто у Польщі не знає, як справлятися з такою кількістю поранених, оскільки з часів Другої світової жодна європейська країна з подібною ситуацією не стикалася. Ми приїхали перейняти ваш досвід, як надавати медичну допомогу такій кількості поранених під час АТО. А чим конкретно зможемо допомогти вашому госпіталю, будемо сьогодні вивчати в процесі ознайомлення», – розповів Директор польського центру реабілітації Роман Левандовський.

Сьогодні у Рівненському військовому госпіталі перебуває 342 пацієнти, з яких 128 -учасники антитерористичної операції на Сході України.

«Медичне забезпечення учасників АТО у Рівненській обласній держадміністрації на особливому контролі. Про потреби шпиталю ми знаємо від його керівника і одразу оперативно реагуємо на те чи інше прохання. Добре, що є зацікавленість потребами наших поранених військових у поляків. Сподіваємося, що вони, зі свого боку, знайдуть можливість допомогти нам у їх лікуванні», – запевнив заступник голови РОДА Олександр Савчук.

«Професійні медики у нас є, з хлопцями працюють і психологи, а ось від нового обладнання не відмовимося, нам потрібен і рентгенапарат, і ще багато іншого медичного устаткування. Адже те, що маємо, давно застаріло, і його потрібно замінити. Медикаментами ми забезпечені, але завжди добре, коли є резерв, адже кількість поранених у зоні АТО у нас щоразу збільшується», – розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

453 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × два =